SİLAH İLANI VERME SARTLARI

Türkiye’nin  kurumsal firma çatısı altında olan   silah ilan sitesine Ruhsatlı Silahlarınızın ilanlarını hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Sitemize şahsi olarak  ilan verilmektedir ve yayınlanan silah-tabanca-tüfek ilanlarının ruhsatı olmak zorundadır.

İlan veren ve / veya ilanı yayınlanan silahsever verdiği ilandan bizzat kendisi sorumludur. Sitemizde yayınlanan  ilanların sitemiz ile organik hukuki maddi ve/veya manevi herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

İlan verilen Tabanca / Silahın / Aksesuarın hangi ŞEHİRDE bulunduğunu muhakkak yazın. Ücreti, şehri ve ruhsatı gönderilmeyen  silah ilanları kesinlikle yayınlanmadan silinir. Tekrar tekrar ilan verilmesi için ısrarlı bir şekilde talepte bulunmayın .

Verilen ilanlar tamamen ÜCRETSİZ dir. Hiçbir nam veya ad altında sizden ücret talep edilemez.  Sitemizde ÜYELİK HİZMETİ yoktur.

SİTE DE YAYINLANAN İLANLARI KALDIRILMASINI İSTERSENİZ     silahsitesi@hotmail.com  mail adresimize   ilanınızın ;  linkini, eksiksiz irtibat bilgilerinizi, ilan sonlandırma sebebinizi, ruhsatnızın arkalı önlü resmini tekrar gönderin. En kısa sürede ilanınızı kaldırılacaktır. İlgili mevzuat gereği, ilandan irtibat bilgileriniz kaldırılacaktır. İlan metni ve silah resimleri sitede arşiv kaydı olarak yayınlanmaya devam edecektir.

Yukardaki hususları tam ve eksiksiz olarak kabul ediyorsanız ilan yayınlanması talebinde bulunun. Sonuçta bu site ticari bir amaç gözetmemektedir. Sitemizin aktivasyonu için emek sarfeden arkadaslarımız hobi amaçlı hizmet vermektedir. Süreçlerle ilgili gecikme olabilir. Müsait oldukları zaman ilan yayınlama ve/veya ilan kaldırma işlemlerini yapabilmektedirler.  Bu husularda takıntısı olan, sorun çıkaracak, santrali rahatsız edecek silah severler bu siteye KESİNLİKLE ilan vermeyiniz.

 

ÖNEMLİ UYARI

1.  Sitemiz üzerinden ulaşacağınız silah-tabanca-tüfek sahiplerinden ilgili silahının size ruhsat fotokopisi ve ıslak imzalı silah devir dilekçesi elinize ulaşmadan herhangi bir ad altında para karşılığı kapora göndermeyin. Bunlar ulaşsa dahi göndereceğiniz kapora silah bedelinin cok cuzzi oranında olsun.

2. Silah muracatını ilgili kolluk kuvvetıne yaptıktan ve noterde resmi noter devri yapıldığı sırada para ödemesi yapın. Silahınızı ruhsat şübesinde silah tespiti yapılıp, devir alana ruhsat çıktığı zaman teslim ediniz.

 

İlan Bilgileri

Menu